Валентин Соколюк, заступник голови Хмельницької обласної ради та депутат від ПП “Європейська Солідарність”, привітав випускників Харківського національного університету внутрішніх справ

Валентин Соколюк, заступник голови Хмельницької обласної ради та депутат від ПП “Європейська Солідарність”, привітав випускників Харківського національного університету внутрішніх справ, вручити молодим офіцерам дипломи та лейтенантські погони.

На зображенні може бути: 2 людини та текст

Ряди правоохоронців України поповнили більше двох сотень офіцерів, які працюватимуть в органах досудового розслідування та кіберполіції.

На зображенні може бути: 4 людини та текст

Випуск курсантів вже вдруге відбувся у Камʼянці-Подільському, який гостинно прийняв два з шести факультетів ХНВСУ, що був вимушений через рашистську агресію релокуватися з Харкова.

На зображенні може бути: 7 людей та текст

Від імені керівництва Хмельницька обласна рада побажав кожному з випускників бути гідними високого звання офіцера поліції, висловим подяку потужному професорсько-викладацькому складу університету та батькам молодих офіцерів за патріотичне виховання дітей.

На зображенні може бути: кларнет