Руслан Скримський, депутат Хмельницької обласної ради від ПП “Європейська Солідарність”, керівник місцевої організації ПП «Європейська Солідарність» в м. Полонне передав на фронт допомогу

Руслан Скримський, депутат Хмельницької обласної ради від ПП “Європейська Солідарність”, керівник місцевої організації ПП «Європейська Солідарність» в м. Полонне, за сприяння Футбольного клубу «Колос» та Полонського фермерського господарства “Колос” передали на фронт чергове підсилення.

На зображенні може бути: 4 людини, джип та текст

Два автомобілі та 10 дронів тепер допомагатимуть боронити кордони на Авдіївському напрямку. Їх передали 3-тій окремій штурмовій бригаді 2-му механізованому батальйону.
Ще два придбаних позашляховики служитимуть 144-тій окремій піхотній бригаді 469 батальйону та 27 окремому стрілецькому батальйону ЗСУ.

На зображенні може бути: 4 людини та текст «BX BX2706HX 6HX 2706»

“В умовах бездоріжжя та постійних обстрілів час служби фронтових автомобілів короткий. Бої тривають, тому автівки потрібні завжди. Вони допомагають як покращити якість та швидкість виконання завдань, так і в деяких ситуаціях зберегти життя”, – кажуть військові.
Нехай техніка служить нашим захисникам у боротьбі за перемогу.

На зображенні може бути: 2 людини, джип, автомобіль та текст «FT04ND:J FT04MDJ WD:J FT04 ቴን»