Відбувся семінар організований Міжнародним республіканським інститутом – IRI Ukraine для Європейської Солідарності Хмельниччини

Відбувся семінар організований Міжнародним республіканським інститутом – IRI Ukraine для Європейської Солідарністі Хмельниччини. Зустріч розпочала керівник Секретаріату, Іванна Петрасюк.

На зображенні може бути: 3 людини, освітлення та всередині приміщення

З вітальним словом до учасників звернулися в.о голови Хмельницької обласної організації Політичної партії “Європейська Солідарність” та народний депутат України, Володимир Ар‘єв, а також заступник голови Хмельницької обласної ради та депутат політичної партії «Європейська Солідарність», Валентин Соколюк, поділившись своїми думками та перспективами.

На зображенні може бути: 13 людей та освітлення
На зображенні може бути: 2 людини, освітлення та текст

Подяка нашим тренерам Юлії Вусенко та Андрію Саукові. Ми були раді послухати ваші поради та висловлені ідеї.

На зображенні може бути: 1 особа та текст
На зображенні може бути: 7 людей, освітлення та текст

Не можемо обійти увагою й виступ народної депутатки Марії Іонової. Вона поділилася власним досвідом та висловила свої рекомендації щодо подальшого розвитку партійних структур. Пані Марія відзначила необхідність об’єднання та координації зусиль всіх учасників для успішної роботи партії в умовах внутрішньої та зовнішньої загрози.

На зображенні може бути: 2 людини та текст

Також, Володимир Ар’єв відзначив найбільш активних партійців та депутатів. Як символ вдячності за їхню невтомну працю та відданість ідеям нашої команди. Дякуємо всім учасникам за активну участь та важливий внесок у нашу спільну справу!

На зображенні може бути: 15 людей та освітлення