У Красилові привітали працівників соціальної сфери із їхнім професійним святом.

З початком повномасштабної війни перед працівниками соціальної сфери постали нові виклики, а основним їхнім завданням стало надання допомоги всім хто її потребує, зокрема, людям, які перебувають у складних життєвих обставинах, втратили житло, рідних, роботу, здоров’я та втекли від війни в інші області нашої держави.

“Вітаю усіх фахівців нашої громади з професійним святом – Днем працівників соціальної сфери.Це особливе покликання – служити людям, допомагати у вирішенні нагальних проблем.” – із такими словами звернулась до людей, які своє життя присвятили соціальній сфері керівник Красилівського місцевого осередку партії “Європейська Солідарність” та міський голова Ніла Островська.

За високий професіоналізм, відповідальність, вміння працювати з людьми, самовіддане служіння обраній справі міський голова також вручила Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради!

БЕРЕЗЮК Лілії Юріївні, соціальному робітнику комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних послуг»;

ІВАЩИШИНІЙ Олені Миколаївні, фахівцю із соціальної роботи комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних послуг». Також Ніла Василівна від Хмельницької обласної ради вручила грамоту за сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних із реалізацією державної політики з питань соціального захисту населення, турботу й гуманність у ставленні до громадян

ГАВРИЛЮК Ірині Володимирівні, начальнику відділу соціального захисту населення Красилівської міської ради.