Семінар з партійного будівництва для представників Хмельницької територіальної організації партії «Європейська Солідарність»

Сьогоднішній день для представників Хмельницької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» пройшов продуктивно та ефективно.

Організований та проведений за сприяння партнера «ЄС» Міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine. Семінар був спрямований для покращення та розбудови партії та підтримки один одного.

На семінарі також були присутні Народний депутат України Микола Величкович. Також тренером на семінарі була Голова Волинської територіальної організації партії ЄС Юлія Вусенко та депутат Броварської міської ради Андрій Саук.

“Тренінги в умовах воєнного стану є надвичайно важливими, навіть більш важливими ніж в мирний час. Тому що позбавленя в повній мірі інформації, відсутність комунікації і не розуміючи які є тенденції, породжує невпевненість та нерозуміння, що відбувається в суспільстві. Такі тренінги дають можливість зняти проблемні питання. Таким чином суспільство завдяки партіям, зокрема «Єврорейської Солідарності» може реалізовувати свої цінності.” – зазначає Народний депутат України Микола Величкович

“Я вважаю, що дуже важливо в нинішніх умовах тримати тісний зв’язок з регіонами, адже саме від них залежить успішна відбудова майбутньої України. Це є не просто корисним тренінгом, з позиції партійної розбудови, але і мотиваційним для людей побачити, що ти не один і до тебе є велика кількість однодумців, вони всі спрямовують свою роботу на те, щоб розвивати «Європейську Солідарність» і боронити Україну. Бо мета в нас одна – перемога. І я вважаю, що всі ці люди є представниками нашої політичної сили роблять дуже багато роботи аби її захистити.” – наголошує Юлія Вусенко.

Обговорили поточні питання, зокрема комунікації всередині осередку. Крім того, про важливість медійної діяльності депутата й висвітлення своєї роботи та як бути ефективним у воєнний час.