Відбулось розширене засідання Ради Хмельницької територіальної організації політичної партії “Європейська Солідарність”, за участю народного депутата України Олега Синютки.

Сьогодні 5 липня 2022 року відбулось розширене засідання Ради Хмельницької територіальної організації політичної партії “Європейська Солідарність”, за участю народного депутата України Олега Синютки.

На засіданні розглядались та обговорювались поточні актуальні питання. Зокрема про діяльність кожного в умовах воєнного стану.

До того ж депутати обмінялись досвідом та інформацією щодо своїх результатів своєї праці в громадах. Крім того, було отримано чимало необхідної інформації та знань.

“Сьогодні дуже важливим, є те щоб наша країна працювала злагоджено у всіх сферах. Тому такі зустрічі є вкрай важливими” – зазначив Олег Михайлович Синютка.

Всі питання були розглянуті та вирішені. Щиро пишаємося, що попри всі складнощі та негаразди наші люди працюють задля нашої з вами спільної перемоги. Всупереч усіх труднощів воєнного часу всі розуміють важливість роботи депутатів усіх рівнів рад. Особливо важливим сьогодення є підтримка українського народу та тих хто обороняє наш спокій та рідну Україну.

#Хмельниччина #єс #УкраїнаПереможе