Напередодні дня медика заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин Соколюк мав честь привітати працівників комунальних медичних закладів

Про медиків України згодом буде багато героїчних фільмів. Про те, як виносили з боля бою, як оперували і приймали пологи в бомбосховищах, як тижнями рятували життя людей в Маріуполі. Про тих, чий фронт завжди там, де вони: чи то в тилу, чи на передовій. Більшість медиків відзначатимуть професійне свято на робочому місці, продовжуючи рятувати поранених військових і цивільних, допомагаючи також внутрішньо переселеним через війну українцям.

Професія медика і в мирний час це про самовіддачу, відповідальність, велику любов до людей, чуйність та милосердя.

Напередодні дня медика заступник голови Хмельницької обласної ради Valentyn Sokoliuk мав честь привітати від імені керівництва ХОР працівників комунальних медичних закладів.Ваш внесок в нашу перемогу неоціненний!

“Напевно ми надто рідко згадуємо, що поруч з ЗСУ, на захисті життя українців стоять медичні працівники, не часто дякуюємо їм за цю велику і благородну працю. “Я висловлю щиру поряду всім медичним працівникам і низько вклоняюсь за Вашу віддану працю. – Валентин Соколюк звертаючись до медпрацівників.