Напис “ШЕПЕТІВКА” на в’їзді до міста оновили партійці Європейської Солідарності

Вчора депутати Шепетівської міської ради з фракції Європейська Солідарність спільно із заступником міського голови оновили зовнішній вигляд знаку “ШЕПЕТІВКА” на в’їзді у місто зі сторони Хмельницької траси.

“Ми часто проїжджаємо повз знак Шепетівки, але особливої уваги на нього ніколи не звертаємо. Нещодавно я зловив себе на думці, що проїхав повз звичне місце, а напису не помітив. Рослинність навколо почала його затуляти”, – розповідає голова фракції ЄС Олег Довгань.

У межах власних можливостей та ресурсів партієць вирішив самостійно обкосити територію навколо знаку.

“Я розумію, що є відповідні комунальні підприємства та чиновники, які повинні за цим стежити. Але бувають різні ситуації. Тож якщо я можу це зробити самостійно, то взяв і зробив, не нарікаючи ні на кого”, – додає депутат.

Підтримати ініціативу пана Олега вирішили колеги-фракційці із заступником міського голови Віталієм Янушевським. Спільно закупили необхідні матеріали та власноруч пофарбували напис “ШЕПЕТІВКА”.

“Зміна активностей з розумової роботи на фізичну працю допомагає розвантажитися. А у команді небайдужих колег це ще й дуже приємно. До того ж разом вдалося зробити гарну справу для громади”, – ділиться депутат Шепетівської міської ради Валерій Сивоконюк.