У Нетішині відкрили новий Гончаренко центр-партнер Нетішин education and culture!

2 серпня 2021 року у Нетішині, в приміщенні Агенції місцевого розвитку, за ініціативи депутатської фракції «Європейська Солідарність» та підтримки виконавчого комітету Нетішинської міської ради, відбулася презентація 19-го в Україні та першого в Хмельницькій області Центру Всеукраїнської мережі безкоштовних відкритих освітньо-культурних просторів – Гончаренко центру.

Це вже 19-й освітньо-культурний простір, але перший на Хмельниччині, який відкрився за ініціативи депутатської фракції «Європейська Солідарність» в Нетішинській міській раді та підтримки виконавчого комітету Нетішинської міської ради.На відкриття завітала депутатка Хмельницької обласної ради від «ЄС» Аліна Коваль та депутати та активісти Європейська Солідарність в Нетішині.

Цей освітянсько-культурний проєкт, створений на засадах публічно-приватного партнерства, дає можливості для отримання жителями громад доступної освіти, в основі якої є вивчення англійської мови для дітей та дорослих.

Разом з тим, проєкт у кожній громаді, в залежності від її індивідуальних особливостей, спільно з лідерами середовищ, фахівцями, представниками влади та громадськості, вивчає проблеми та можливості надання послуг та знань, необхідних для розвитку та формування спільної проєвропейської ідентичності.

Ми маємо зберігати свою культурну спадщину, знати правдиву історію, володіти іноземними мовами, щоб рухатися далі до кращих цінностей та стандартів, які побудовані в цивілізованому світі.

Тому, безперечно, Гончаренко центр – це проєкт розвитку, просвіти, реалізації можливостей та прискорення процесів євроінтеграції.