Надмарафонський пробіг Схід і Захід разом!

Європейська Солідарність долучилась до пробігу, що має на меті продемонструвати єдність Заходу та Сходу, нашу цілісність та неподільність. Ініціатива приурочена до 30-ї річниці Незалежності України. Долучилися до пробігу депутати Хмельницької міської ради Олександр Василишин, Сергій Золотухін, Вікторія Коваль, Світлана Баранська та активісти Європейська Солідарність м.Хмельницький, Солідарна молодь Хмельниччини.

Пробіг пройде дорогами 9 областей: Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської.

Організатори пробігу:

  • Львівська обласна рада (Голова обласної ради п. Ірина Гримак)
  • Федерація легкої атлетики Львівської області (Президент ФЛАЛО п. Ярослав Свищ).

Ініціативна група депутатів 1-го демократичного скликання Львівської міської ради 1990 року. Ми віримо, що синьо-жовті кольори нашого національного прапора разом з тризубом повернуться на своє законне місце у Донецьку і Луганську, в Сімферополі і Севастополі, на усіх тимчасово окупованих територіях Криму, частини Луганської та Донецької областей. Нам потрібно берегти і зміцнювати єдність і соборність. А тому всім має бути чітко зрозуміло: Україна є унітарна держава, з однією державною мовою – так написано в Конституції.

Від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня – Україна неподільна соборна і єдина!