Спортивний фестиваль “Сила Нації” в Олешині за участі депутатів Європейської Солідарності

У перший день серпня в с.Олешин Олешинського старостинського округу, що входить до складу Хмельницької територіальної громади, відбувся спортивний фестиваль “Сила Нації”. Організатором цього фестивалю є фізкультурно-спортивний рух “Сила нації”.

До заходу долучились і депутати Хмельницької міської ради від політичної партії “Європейська Солідарність” Олександр Василишин, Сергій Золотухін та Світлана Баранська.

Метою даного заходу є залучення мешканців Хмельницької громади до заняття спортом, популяризація здорового способу життя, а також патріотичне виховання молоді. Для учасників та гостей фестивалю було презентовано нові види спорту, а для наймолодших учасників було організовано дитячу конкурсно – розважальну програму, активні учасники якої були нагороджені подарунками.

Разом з привітаннями зі спортивним святом, що прозвучали від депутатів фракції Європейська Солідарність м.Хмельницький Олешинському центру культури та дозвілля було передано спортивні м’ячі та подарунки для переможців дитячих конкурсів.