Відбулася зустріч з лідерами в галузі місцевого самоврядування в центральному офісі «Європейської Солідарності»

Валентин Соколюк, заступник голови Хмельницької обласної ради, 2 липня 2021 року представляв Хмельницьку область на зустрічі з лідерами в галузі місцевого самоврядування в центральному офісі «Європейської Солідарності».

Європейська Солідарність – партія, яка наразі демонструє по-справжньому сучасні, демократичні та цивілізовані підходи до політики, до формування програми дій на майбутнє.

Саме з метою формування дієвої програми в галузі зібралися представники органів місцевого самоврядування – члени партії “Європейська Солідарність” від кожної області. Серед учасників були депутати рад всіх рівнів, голови та заступники голів рад територіальних громад.

Модераторами зустрічі, проведеної у форматі мозкового штурму, були депутати Верховної Ради України Олег Синютка та Ірина Фріз.

Учасники жваво обговорювали проблеми галузі, визначали цілі, завдання та пріоритетні напрямки розвитку галузі, у форматі «рівний-рівному» обмінювалися досвідом впровадження ініціатив у таких сферах, як освіта, соціальний захист і соціальне забезпечення, місцевий економічний розвиток; ЖКГ та благоустрій.

Серед озвучених питань учасники зустрічі також цікавились практичним досвідом співпраці з органами самоорганізації населення (ОСН). Саме ОСН відіграють важливу роль у створенні умов для залучення найширших кіл громадян до безпосередньої участі у прийнятті та реалізації рішень з питань соціально-економічного, культурного розвитку територій.