До дня захисту дітей “Європейська Солідарність” відвідала Хмельницький міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Школа життя”

До дня захисту дітей, за ініціативи голови фракції ЄС у Хмельницькій обласній раді Аліни Коваль та Жіночого крила ЄС Хмельниччина відвідали Хмельницький міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Школа життя” і познайомилися з маленькими вихованцями школи та їхніми наставниками. Оглянули виставку спільних робіт педагогів та учнів до Дня захисту дітей, взяли участь у репетиції святкового ранку для батьків і діток. Тут працюють великі ентузіасти і небайдужі люди, з якими ми поговорили про умови роботи, про потреби, про досягнення і плани.

Центр «Школа життя» у Хмельницькому – це навчальний простір, який відповідає особливим потребам для комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. Кваліфікований супровід тут отримують дітки від 0 і до 16 років, з ними працюють педагоги і соціальні працівники, застосовуючи корекційно-розвиткові та психолого-педагогічні методики.

Розуміємо, що нашому суспільству необхідно тримати у постійному фокусі уваги потреби родин з дітьми з інвалідністю та підтримувати розвиток таких комплексних реабілітаційних закладів, а також інклюзивно-ресурсних центрів, що діють по всій країні в рамках реформи інклюзивної освіти Марини Порошенко.

Дитячі мрії і сподівання не знають діагнозів, ми маємо завжди про це пам‘ятати.

Дякуємо ветерану російсько-української війни Олександру Дарморосу і його дружині Лесі, що приєднались до нашого візиту, а також нашим партійкам і партійцям, зокрема, Олегу Томчуку, Олександру Прокопову, Іванні Петрасюк, Дар’ї Мороз, які допомогли необхідними подарунками, солодощами та фруктами для малечі.