Хмельницька міськрада підтримала звернення “ЄС” щодо розслідування «Вагнергейту», визнання недійсними виборів у 50 і 87-му окрузі та підтримки медиків і вакцинації

Фракція «Європейська Солідарність» в Хмельницькій міській раді ініціювала винесення на сесію трьох звернень з гострих та актуальних питань:

Звернення до центральної влади щодо прийняття невідкладних рішень з питань подолання пандемії ковід-19, а саме: регулювання питання доплат за роботу з ковідними хворими для сімейних лікарів, забезпеченість лікарень киснем, належне соціальне забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікування хворих на COVID-19, активізацію переговорних процесів щодо закупівель вакцин та прискорення вакцинації.

Звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо створення у Верховній Раді України Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення членами так званої приватної військової компанії Вагнера кримінальної відповідальності та завдати шкоди національним інтересам України.

Звернення до органів державної влади та Центральної виборчої комісії з вимогою визнати вибори на одномандатних виборчих округах № 50 та № 87 недійсними в зв’язку із очевидним нехтуванням законністю, демократичними традиціями і цінностями під час виборчого процесу.

Кожне звернення було підтримано більшістю депутатів Хмельницької міської ради: 35, 32, 33 депутата проголосували за вказані вище звернення відповідно. Всі рішення прийнято!

Відео з виступом керівника фракції “Європейська Солідарність” Олександра Василишина на засіданні міської ради