“Європейська Солідарність” на Хмельниччині долучилась до висадки 2,5 тисяч дерев

Щоб покращити екологічне середовище свого регіону, поряд з лісівниками у висадці дерев взяли активну участь активісти “Солідарної Молоді”, партійці та депутати “Європейської Солідарності” на Хмельниччині.

13 квітня, напередодні Дня довкілля, спільними зусиллями волонтерів на базі ДП “Проскурівське лісове господарство” було посаджено понад 2500 саджанців дубів.

Адже саме дуби, як зазначив Олександр Прокопов, депутат Хмельницької районної ради, – символ могутності та довговічності українського народу. У фольклорі дуб символізує міцність, красу і велику силу людини.

Ніби продовжуючи його думку, Олег Томчук висловив надію, що наші нащадки саме під цими деревами згадуватимуть тих, хто їх висадив.

“Один з найефективніших засобів допомоги довкіллю та людям – озеленення. Зовсім нескладно посадити дерево, а користь від нього буде наступним поколінням”, – наголосив голова фракції “Європейська Солідарність” в Хмельницькій районній раді.

“Висадка дерев – це найпростіший спосіб боротьби з кліматичними змінами, які відчувають всі. Неабияк потрібно усвідомлювати важливість таких заходів, тому наша команда завжди підтримує подібні ініціативи та долучається до них”, – зауважила Іванна Петрасюк, очільниця “Солідарної Молоді” на Хмельниччині.

Через карантин до акції з озеленення залучили менше людей, аніж  могло бути.

Організатори акції повідомили, що продовжать висаджувати дерева, а після послаблення карантинних обмежень долучитися до такої ініціативи зможе кожен бажаючий, щоб через десятки років прийти до лісу, де колись людина сама висадила сотні дерев.