Жіноче крило Європейської Солідарності на Хмельниччині розпочало свою діяльність!

21 березня 2021 року розпочинає свою діяльність Жіноче крило Європейської Солідарності на Хмельниччині. Розвиток жіночого корпусу є складовою частиною загальноєвропейського процесу забезпечення гендерної рівності.

Місія об’єднання жінок в Жіноче крило Європейської Солідарності – Хмельниччина буде присвячена представленню жінок у політиці, зокрема забезпеченню рівних прав і можливостей для реалізації потенціалу жінок у професійній, політичній, сімейній та соціальних сферах.

Жінки-лідерки, депутатки, членкині Політичної партії “Європейська Солідарність” об’єднали свої сили для забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у політичній, соціальний та інших сферах життя.

Під час зустрічі у представниць Хмельниччини була можливість поспілкуватися з трьома народними депутатами. Ми щиро вдячні Марії Іоновій, Софії Федині та Володимиру Ар’єву за підтримку та передачу досвіду!

Народна депутатка Марія Іонова привітала наших лідерок з початком діяльності Жіночого крила ЄС Хмельниччини, наголосивши на позитивній тенденції до рівності у політиці.

“Найголовніше завдання Жіночого крила Європейська Солідарність – це подолання бар’єрів, надання жінкам більше можливостей бути обраними та приймати рішення. Рівність – це право. Будь-яка жінка може зростати, змагатись на рівних з чоловіками. Нам надзвичайно важливо розпочинати роботу саме з регіонів, цілеспрямовано і системно працювати над політикою рівних можливостей!” – зазначила Марія Іонова під час онлайн-включення.

Надзвичайно приємно мати добру підтримку народної депутатки Софії Федини, яка окреслила спільні цілі і вектори роботи Жіночих крил ЄС.

“В Європейській Солідарності багато сильних та активних жінок, і нам справді необхідно об’єднуватись. Разом ми можемо багато: співпрацювати з жіночими крилами ЄС, ініціювати спільні міжрегіональні ідеї, реалізовувати важливі в громадах міні-проєкти, розвивати міжфракційні депутатські групи “Рівні можливості”, – зауважила Софія Федина.

В.о. голови Хмельницької територіальної організації Володимир Ар’єв побажав плідної роботи та відмітив, що рівність чоловіків і жінок у політиці – це наш стиль роботи.

“Раніше була проблема з участю жінок в політиці, тому що багато жінок вважали політику “брудною справою”, яку роблять чоловіки. Однак, я абсолютно впевнений, що Європейська Солідарність, яка ініціювала квоти у виборчих списках спочатку на місцевих виборах, а потім на парламентських, зробила все правильно, для того щоб стимулювати жінок брати активну участь у політиці”, – наголосив народний депутат України.

Депутати підтримали ініціативу щодо створення Жіночого крила на Хмельниччині, надихнули та зарядили своєю неймовірною енергетикою на майбутню діяльність.

Також щиро вдячні Маріанна Юрик-Том’як та Жіноче крило Європейської Солідарності на Тернопільщині, що приїхали до нас та поділилися власним досвідом щодо розбудови Жіночого крила та Партії в цілому.

Лідеркою Жіночого крила ЄС Хмельниччини визначено депутатку і голову фракції ЄС у Хмельницькій обласній раді Аліну Коваль.

«Ми починаємо діяльність. Це наша жіноча ініціатива стати крилом підсилення і підтримки для Хмельницької територіальної організації Партії Європейська Солідарність. Жіночі крила ЄС уже діють в інших областях, зокрема на Львівщині, Тернопільщині, і ми уже можемо орієнтуватись на їхній кращий досвід, ставати частиною всеукраїнського жіночого руху Європейської Солідарності. Об’єднуємося для вирішення дуже багатьох проблем, з якими жінки вміють працювати і які найкраще відчувають. Радію, що у нас багато лідерок, які працюватимуть у своїх громадах. Ми об’єднані – ще сильніші, без сумніву”, – резюмує лідерка Жіночого крила ЄС Хмельниччина.

Свою діяльність Жіноче крило спрямує на представлення жінок у політиці та реалізації потенціалу жінок у професійній, політичній, сімейній та соціальних сферах. Є велика сила в жіночій солідарності та підтримці.

Доєднуйтесь до потужної команди Жіночого крила Партії!