День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, який 20 лютого громадськість Хмельниччини разом зі всією Україною відзначали для вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка лютого 2015 р. з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 р. – лютий 2014 р.), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Пам’ятною ходою із лампадками волонтери, активісти, члени Партії Європейської Солідарності та учасники Солідарна молодь Хмельниччини і Народний Рух України пройшли від будівлі управління Служби безпеки, де під час мирної акції протесту 19 грудня 2014 року загинуло двоє хмельничан та до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

20 лютого ми згадували про всіх, хто віддав своє життя за Україну впродовж останніх років. І будемо пам’ятати надалі, завжди, для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.

Вічна та світла пам’ять найкращим синам і донькам України, які стали на захист своєї землі, своєї країни, своїх співвітчизників.