Володимир Ар’єв: в Офісі президента покривають Татарова, якого треба звільняти через підозри у корупції

Офіс президента Зеленського та президентська фракція намагаються у будь-який спосіб не помічати вимог суспільства про звільнення заступника голови Офісу Олега Татарова, звинуваченого в корупції. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар‘єв в ефірі телеканалу «Прямий».

«Щодо Татарова – це чисто політичне питання. Є звинувачення до нього, чітке звинувачення в корупції. Якщо є звинувачення в корупції, він не може обіймати таку посаду як заступник голови Офіса президента, бо тоді фактично він з президентом і з головою Офіса президента ділить свою корупційну діяльність», – наголосив депутат. 

Він підкреслив, що президент Зеленський та глава його офісу Єрмак несуть так само відповідальність за нього. «Це – політичне питання», – пояснив депутат. 

При цьому Володимир Ар‘єв підкреслив, що суспільство очікує ретельного та всебічного розслідування у цій справі, відкритого суду і справедливого вироку у разі доведення звинувачень. 

«Ми ж не кажемо – киньте Татарова в тюрму без суду і слідства. Ні. Має бути закінчено слідство, має бути проведений чесний суд», – сказав представник «Європейської Солідарності». 

«Але якщо у людини є такі підозри, обґрунтовані підозри і вони висунуті офіційно, то тоді як мінімум на державному рівні він займатися керівництвом не може», – зазначив депутат. 

«І ось тут є лукавство від «Слуг народу» і Офісу президента, коли вони намагаються слизько обійти це питання», – зауважив він.