Лідерство «Європейської Солідарності» це чіткий сигнал усім патріотичним силам до єднання – Володимир Ар’єв

Останні рейтинги КМІС, які зафіксували лідерство партії «Європейська Солідарність», є чітким сигналом до об’єднання патріотичній частині суспільства. Про це пише народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Не минуло і двох років зі зміни влади, а «Європейська Солідарність» вже лідер серед партій за електоральними симпатіями. З одного боку, це показує, що люди поволі прозрівають і розуміють, хто що робить і робив насправді. З іншого, якщо подивитися на цифри – прозрівають повільно і суспільство залишається фрагментованим у своїх політичних вподобаннях», – констатує він.

Народний депутат звернув увагу, що посилення проєвропейського лідера дозволить ефективніше протидіяти агресору і можливій політичній кризі, в разі дострокових парламентських виборів.

«Це означає, що якби вибори були найближчої неділі, то коаліцію у Верховній Раді було би майже неможливо створити. Для країни під атакою агресора є дуже небезпечно скотитись в перманентну політичну кризу. А тому, коли лідер чітко викристалізувався, патріотичним і проєвропейським громадянам варто задуматись над посиленням позицій такого лідера. А самому лідеру зробити все, щоб не відштовхувати, а залучати таких громадян», – підкреслив Ар’єв.