Валентина Соколюка обрали заступником голови Хмельницької обласної ради

Під час першого пленарного засідання першої сесії Хмельницької обласної ради, яке було проведено 7 грудня, депутати шляхом таємного голосування обрали заступників голови обласної ради.

Одним із заступників голови Хмельницької обласної ради обрали керівника Секретаріату Хмельницької територіальної організації партії “Європейська Солідарність”, Валентина Соколюка.

За обрання представника “Європейської Солідарності” під час сесії віддали свої голоси 40 депутатів із 64, тобто більшість.

Новообраний заступник зачитав присягу посадової особи місцевого самоврядування. Під час свого виступу Валентин Соколюк висловив переконання у конструктивній і плідній співпраці на благо соціального і економічного розвитку області та розбудови територіальних громад краю.

“Будемо разом захищати здобутки реформи децентралізації, продовжувати розвиток громад за європейськими стандартами та робити усе можливе для захисту громадян від наслідків епідемії COVID-19!” – пише Валентин Соколюк у Facebook.

Окрім того, Валентин Соколюк подякував усім, хто підтримав його кандидатуру на посаду заступника голови Хмельницької обласної ради.

“Дякую колегам-депутатам з фракції Європейська Солідарність у Хмельницькій обласній раді, народному депутату Володимиру Ар’єву за довіру та новообраним депутатам обласної ради за підтримку!”, – наголошує Соколюк.

Зазначимо, що інтереси жителів Хмельниччини в обласній раді представлятимуть 7 депутатів від «Європейської Солідарності»: Врам Мовсісян, Олександр Співак, Михайло Пухкий, Аліна Коваль, Руслан Скримський, Галина Карнасевич, Валентин Соколюк.