Розвиток туристичної інфраструктури – найважливіша справа для Кам’янець-Подільського району

Розвиток туристичної інфраструктури – найважливіша справа для Кам’янець-Подільського району. Це єврорегіон з шаленим нерозкритим потенціалом, який маємо перетворити в розвинений центр туризму.

Про це у Кам’янці-Подільському, під час зустрічі з виборцями заявив народний депутат України Володимир Ар’єв, який очолив команду політичної сили на місцевих виборах у Хмельницькій області.Він також підкреслив, що важливу реформу децентралізації нинішнє керівництво держави намагається «розвернути назад».

«Одна з головних реформ – децентралізація. Щоб громада стала європейською, потрібно, щоб вона, перш за все, мала можливість розпоряджатися власними ресурсами. Кам’янець-Подільський – це унікальний регіон, із шаленими туристичними можливостями, культурно-історичними надбаннями, може стати одним із найкращих та найперспективніших місць для життя в Україні».

Децентралізація – найважливіша реформа і її основна мета – залишити гроші в бюджеті громад. Щоб люди самі визначались, у що ці гроші вкладати. Йдеться не лише про туристичну інфраструктура, для людей важливі: дороги, школи, освітлення, обладнання для лікарень… І громади мають тепер на це кошти. Цю реформу зробила команда «Європейської Солідарності», щоб потім Україна перейшла до наступного етапу – євроінтеграції.

Ці вибори дадуть відповідь: чи піде Україна далі в Європу, як пропонує Європейська Солідарність – Кам’янець-Подільський, чи топтатиметься на місці у бездіяльності, як останні півтора року.
Тепер справа за громадами – чи хочуть вони мати у себе Європу.
Обирай кращих! Обирай ЄС!