Володимир Ар’єв у Меджибожі: Будь-яка реформа схожа на лікування – спочатку має бути боляче, щоб потім стало легше

Володимир Ар’єв у Меджибожі: Будь-яка реформа схожа на лікування – спочатку має бути боляче, щоб потім стало легше.

– Команда «Європейської Солідарності» зробила одну річ для того, щоб місцеві громади ставали європейськими. Це – реформа децентралізації. Це – можливість місцевим бюджетам, ОТГ, зокрема, залишати податки, які вони збирають, у себе. І розпоряджатися ними самим, а не чекати дозволу та коштів від вищої влади, — сказав, виступаючи перед громадою Меджибожа, народний депутат України Володимир Ар’єв, який очолив обласну організацію політичної партії «Європейська Солідарність» на Хмельниччині.

Як зауважив політик, зрозуміло, що одразу все зробити неможливо. Але за два – два з половиною роки, які минули від запуску реформи, більшість громад збільшили свої можливості і бюджети втричі, або й більше.

– Під час нашої каденції ми зробили дуже болючі речі, за що нас, в тому числі, почали не любити. Але це – як лікування. Часто лікар робить пацієнту боляче, щоб потім йому було легше. І всі країни Європейського Союзу пройшли через такі болючі зміни. І нам теж потрібно цей шлях пройти. Він буде ефективним, якщо ми не розвернемося назад, як того хоче нинішня влада. Бо назад – це в «рускій мір», де депутати почуваються панами. Замість того, аби роздавати «рибу», вони мають дати «вудку», щоб кожен із вас міг сам наловити стільки «риби», скільки потрібно. Така модель працює в Європі, і наша партія буде робити все для того, щоб європейську модель зберегти і далі її розвивати, — наголосив Володимир Ар’єв.


Представляючи команду «Європейської Солідарності» у Меджибожі, Володимир Ар’єв, зокрема, сказав:– Я знаю, що ці люди – це патріоти країни. Вони повністю розділяють наші цінності. Це люди, які захищали нашу країну. І коли ми сьогодні говоримо, що новим обличчям потрібно дати дорогу, це означає, що дорогу потрібно дати тим, хто щось уже зробив і в чомусь себе показав.

Кандидат на голову Меджибізької ОТГ Михайло Костик пояснив, чому саме з цими людьми він впевнений у перемозі.

– Кожного з них я знаю особисто. Я знаю, які проблеми їх цікавлять, я знаю, як вони їх вирішують. Я знаю, що на кожного з них можна покластися і бути впевненим, що вони не підведуть. Я знаю, що кожен з цих людей думає щодня не про себе, а про Україну. І я знаю, як їм це болить, бо вони – справжні патріоти.