Володимир Ар’єв у Білогір’ї

Володимир Ар’єв у Білогір’ї: Як створити європейське містечко команда «Європейської солідарності» буде радитися не з чиновниками, а з виборцями

— Що таке реформа децентралізації? Це — коли не потрібно просити когось, щоб вам щось привезли. Це — не треба їхати в Хмельницький чи Київ і просити, щоб вам щось зробили за ваші ж гроші, зароблені тут. Ви робите те, що вважаєте за потрібне, і ні в кого не питаєте дозволу крім тих, хто вас обирав.

Про це наголосив народний депутат України Володимир Ар’єв, який очолив обласну організацію політичної партії «Європейська Солідарність» на Хмельниччині. У Білогір’ї представили команду «Європейської Солідарності» на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня.

За словами політика, децентралізація — це і є основа побудови Європи в громадах, адже європейські громади будувалися саме так. Вони мали бюджети і можливості розпоряджатися ними. Мали відповідні повноваження, закріплені законодавчо.

Його підтримав депутат райради від «Європейської Солідарності» та керівник місцевого осередку партії Роман Муляр: «У нас команда людей, які що говорять, те й виконують. З початком реформи децентралізації ми почали ремонт доріг. Ми підготували проєктні документи, по яких є вже й завершена робота. Так, ми побудували багато доріг. Наприклад, вулиця миру в Білогір’ї, підйоми в сторону села Карасиха, дороги в селах: Залужжя, Гулівці, Шуньки, до районної лікарні. Крім цього у нас був проєкт по водопостачанню і він втілений у багатьох селах. Також добудовуємо велику школу в селі Залужжя».