Володимир Ар’єв в Ізяславі: «Європейська Солідарність» дала «зелене світло» мерам на майбутніх виборах

Реформу децентралізації ініціювала наша команда. І це те, що ми можемо пояснити та показати людям, – що громадам більше не потрібно чекати милості та подачок з владних кабінетів, а на власний розсуд використовувати податки, які залишаються в їхньому бюджеті, – пояснив під час зустрічі з мешканцями Ізяслава Володимир Ар’єв, який очолив команду політичної партії «Європейська Солідарність» на місцевих виборах у Хмельницькій області.

За словами політика, багатьох міських голів на майбутніх виборах переоберуть на новий термін. Проте своєю нинішньою популярністю вони завдячують саме «Європейській Солідарності» та започаткованій нею реформі децентралізації.
– У них є інструмент, і лише від них залежить, як вони будуть його використовувати. Можна зробити у місті або селі дорогу, можна утеплити школу, можна відремонтувати лікарню або дитячий садочок. Що саме робити – вирішує громада. І пріоритети розставляє громада. Саме це і є конкретним кроком до того, щоб будувати Європу у себе вдома. Тому що європейські країни свого часу будували її за тим самим принципом, – пояснив Володимир Ар’єв.

Його підтримав кандидат на посаду голови Ізяславської ОТГ Сергій Шлегель: «Коли я дивлюся, що ми зробили за це скликання, мені перехоплює дух. Це – результат тієї децентралізації, про яку говорив щойно йшлося. Я пам’ятаю, як ми ділили в рік на всі наші потреби мільйон двісті тисяч. А тепер можемо порівняти, дивлячись на перелік об’єктів, які ми змогли підняти на ноги, переобладнати, купити щось для наших комунальних закладів, закладів освіти, охорони здоров’я, культури. І коли знаходиться хтось з отих майбутніх господарників, які кажуть: «Це зробив я», мене це дратує. Тому що це зробили ми. І наша задача зараз –сформувати виконавчі органи влади і продовжити ту роботу, яку ми робили 5 років. Ми багато зробили, але планів у нас ще більше. І заради цього ми йдемо на ці вибори».

За його словами, дедалі більше людей починає розуміти, що саме їхній вибір впливає на те, яким буде їхнє життя. І дедалі менше людей «купуються» на обіцянки та передвиборчі підкупи у вигляді встановлених лавочок, побудованих дитячих майданчиків тощо.