Волочиська громада переконана, що збиватись зі шляху до Європи не можна

Волочиська громада переконана, що збиватись зі шляху до Європи не можна

– Децентралізація – це ресурс, який може дати громадам необхідні речі, зокрема, дороги. Тому що навігатор може показати коротку дорогу, але яка її якість – він не покаже. І це ми яскраво побачили, коли в один бік їхали відремонтованою «курортною» дорогою, а поверталися назад іншим шляхом через поля під Теофіполем, – зауважив під час представлення команди «Європейської Солідарності» у Волочиську Володимир Ар’єв, лідер територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» на Хмельниччині.

За словами політика, дороги, зокрема, на Хмельниччині – це серйозна річ, і будувати їх потрібно не лише вибірково за президентською програмою, а й громадами.

– Аліна Коваль, як людина, яка впроваджувала реформу децентралізації безпосередньо тут, і яка йде з нашою командою на майбутні вибори, вже зайнялась будівництвом доріг у межах сіл. І показала, що це можна робити, — сказав Володимир Ар’єв.

Аліна Коваль, кандидатка до Хмельницької облради, депутатка Волочиської міської ради: «Ми дивимося всі в одному напрямку – в напрямку Європи, в напрямку добробуту і якості життя кожного нашого мешканця. Ми не робимо різниці, чи це сільський мешканець, чи міський. Ми будемо працювати для усіх. Ми будемо працювати на безпеку, на мир, на захист, на заможне село, на прекрасне місто. Ми побудуємо Європу в наших громадах».

Проте, зазначив Володимир Ар’єв, це буде можливо лише у тому випадку, якщо влада не згорне ініційовану «Європейською Солідарністю» реформу та не почне знову забирати гроші у столицю. Так, як це почали робити через епідемію COVID-19, вилучаючи податки у громад до коронавірусного фонду.

Мешканці Волочиська, які приєдналися до команди «Європейської Солідарності», погодилися з тим, що сходити зі шляху до Європи вже не можна.

За словами містян, наразі громада має відстоювати права лікарів, добиватися близької та доступної для людей медичної допомоги. Також хвилюють мешканців райцентру проблеми бізнесу, безпеки, освіти. Мріють у Волочиську про те, аби підтвердити звання «громади, що танцює», адже у місті тисячі маленьких танцюристів та батьків, які їх підтримують. Також громада сподівається на подальший розвиток спортивної інфраструктури як у містах, так і в селах.