Володимир Ар’єв у Віньківцях: Громадам годиться все робити самим, а не випрошувати милості у депутатів

– Реформу, яка дозволить збудувати Європу у своїй громаді, ми презентували уже давно. Ми не кидаємо передвиборчі «подачки» людям, ми даємо їм потужний інструмент, завдяки якому вони самі здатні зробити своє життя багатшим та комфортнішим. Ми пропонуємо людям гідність. Для громад гідність означає все робити самим, а не випрошувати милості у депутатів.

Про говорив у Віньківцях разом з членами команди політичної партії «Європейська Солідарність» очільник її обласного осередку народний депутат України Володимир Ар’єв.
За словами політика, реформа децентралізації, яку започаткувала команда політсили, вже дала неабиякий поштовх місцевим громадам.

Також він додав, що, хоч ці вибори місцеві, але важливість їхня – загальноукраїнська, адже сьогоднішня влада намагається звернути Україну з європейського курсу. І головне завдання «Європейської Солідарності» сьогодні – не допустити цього.
– Ми сьогодні опинилися в ситуації, коли за країну несе відповідальність наша політична сила, і бореться за неї, не припиняючи, – наголосив Володимир Ар’єв.

Представлення команди у Віньківцях співпало у часі з трагічними подіями, які сталися напередодні на Харківщині, де зазнав авіакатастрофи літак, на борту якого були курсанти та офіцери-авіатори. Тож, замість гучних фраз, представники віньковецької команди зробили вчинок, гідний людей, які насправді готові не на словах, а на ділі співчувати чужій біді та підставити плече у важку хвилину.

-Всім складом кандидатів в депутати від «Європейської Солідарності» Віньковецької селищної ради ми прийняли рішення відмовитися від оплати за агітаційні матеріали та розповсюдження їх, а зібрані на ці цілі кошти передати рідним загиблих в авіакатастрофі курсантів, – таким було одноголосне рішення членів команди «Європейської Солідарності» з Віньковеччини.

Зібрані віньківчанами кошти Володимир Ар’єв передав родині Костянтина Зибюка, мешканця Старокостянтинова, який загинув у авіакатастрофі.