Володимир Ар’єв у Летичеві: громади й надалі визначатимуть самі, як їм жити за свої гроші

– Надзвичайно важливо відстояти ті речі, які успішно започаткувала наша команда раніше. Насамперед, захистити реформу децентралізації – одну з головних реформ для місцевих громад, для країни. Адже чинна влада, прикриваючись боротьбою все з тим же коронавірусом, намагається згорнути реформу, відбираючи у громад кошти та витрачаючи їх на «будівництво» і премії.

Про це говорив під час зустрічі з громадою Летичева Володимир Ар’єв, очільник територіальної організації партії «Європейська Солідарність» на Хмельниччині. Він також назвав і головні правила, з якими «Європейська Солідарність» йде на вибори:
–Ми не будемо боротися за майбутнє олігархів, які пограбували країну. Лавочками і майданчиками, встановленими перед виборами, ми не будемо показувати «конкретні справи». І точно не будемо гнатися за результатом будь-якою ціною, тому що ми – європейська політична сила. Ми свої справи продемонструємо тим, що громади й надалі визначатимуть самі, як їм жити за свої гроші.

Про готовність команди боротися за краще життя для усіх мешканців громади, заявила також і Людмила Бойко, депутат Летичівської селищної ради, активна учасниця процесів децентралізації, яка у списку кандидатів у депутати до Хмельницької районної ради від «Європейської Солідарності» йде першою: «Наша команда готова до боротьби. Ми зібрали професіоналів, фахівців своєї справи. Медики, освітяни, аграрії, підприємці – всі вони готові йти до перемоги заради добробуту кожного з нас. Саме така команда в селищній раді буде відстоювати інтереси жителів нашого району і міста. Саме ця команда буде реалізовувати ті проекти, які зроблять життя мешканців нашої громади і комфортнішим, і безпечнішим. А наш район і місто будуть розвиватися і багатіти».