Володимир Ар’єв у Новій Ушиці: Реформа децентралізації – це гроші в громадах, які працюють на розвиток та майбутнє

– Команда «Європейської солідарності» йде до виборців не з порожніми руками. Але й не з передвиборчими «подачками». Ми даємо дещо більше – реформу децентралізації – це гроші в громадах, які працюють на розвиток та майбутнє, – заявив під час зустрічі з громадою Нової Ушиці народний депутат України Володимир Ар’єв, який очолив команду політичної партії на місцевих виборах у Хмельницькій області.

Його підтримала Раїса Коротун з місцевої команди: «Я – виробничник. Вмію працювати і вмію рахувати. Майже 15 років я очолюю колектив, в якому працює 80% молоді. Бачу розширення виробництва, бачу створення нових робочих місць, особливо для молоді. Найцінніший скарб у нас – люди, вони повинні самі вирішувати, як жити і що розбудовувати».

За словами політика, завдяки реформі громади отримали значні повноваження та можливості, в тому числі, фінансових:
– І це дає шанс громадам, які хочуть розвиватися та жити краще, більше не сподіватися на депутатів Верховної Ради чи місцевих олігархів, які ставлять лавочку і за це змушують бути вдячними. Ми даємо можливість купити цю лавочку самій громаді. І не тільки лавочку, а все, що громада вважатиме за потрібне.

Володимир Ар’єв наголосив: такий підхід до розподілу коштів – це основа європейської країни. Це те, що команда «Європейської Солідарності» має на увазі, коли каже: збудуємо Європу в своїй громаді.

– На жаль, влада знову почала забирати гроші у громад. В останні півроку – у фонд по боротьбі з коронавірусом. В результаті фонд є, грошей в ньому ще трохи є, але і коронавірус – теж є. Бо замість брати на озброєння приклад європейських країн та боротися з хворобою розумно, у владі вирішили вигадати велосипед і всю країну закрили на карантин, ледве не зруйнувавши економіку, – зазначив Володимир Ар’єв.

І додав: це не той велосипед, на якому обіцяв їздити перед президентськими виборами Зеленський, бо той велосипед перетворився на кортеж із 40 автомобілів.

– Так і тут: вигадують те, на чому потім будуть заробляти. Але тепер про корупцію ніхто не говорить, хоча ще нещодавно про неї кричали з кожної праски. А зараз, коли шалене розкрадання коштів відбувається на усіх рівнях, чомусь всі мовчать, – зазначив Володимир Ар’єв.