Володимир Ар’єв у Дунаївцях: 400 мільярдів з бюджету, як у Держрезерві зерно – миші з’їли?

Володимир Ар’єв у Дунаївцях: 400 мільярдів з бюджету, як у Держрезерві зерно – миші з’їли? Так ми знаємо цих мишей.
У Дунаївцях Володимир Ар’єв,голова партійної організації «Європейська Солідарність» Хмельниччини представив місцеву команду, що йде на вибори. За словами політика, сьогодні важко зрозуміти, як далі має жити і виживати країна. Державу потрібно рятувати від невігласів і нездар. І «Європейська солідарність» знає як це робити.

–За влади, як то закидали, «бариг» дефіцит бюджету становив максимум 4 відсотки, а зараз, коли біля керма «чесні та принципові», дірка у державній скарбниці – 40%. А це 400 мільярдів. І де вони? Як у Держрезерві зерно – миші з’їли? Так ми знаємо цих мишей… Тільки зараз про корупцію і розкрадання уже ніхто не говорить. Тому що всі ті, хто раніше про це кричав, сьогодні отримали по жирній посаді, і зарплату у півмільйона гривень на місяць, і це їм заткнула горло».

Новий поділ Хмельниччини на райони, яке все ще залишається актуальним для багатьох мешканців області – політик також відносить до питань про корупцію та некомпетентність. Відповідаючи на запитання про це, Володимир Ар’єв висловився з цього приводу досить категорично.

– Я був противником будь-якого варіанту – три, п’ять, десять районів. У мене було одне загальне питання і підхід: за яким принципом? Чи була зроблена паспортизація? Чи були зроблені економічний, соціальний, культурний розрахунки? Чи була проаналізована інфраструктура – як вона буде діяти в майбутньому? Якщо є об’єднання, воно має бути зроблене логічно. Тому фракція «Європейської Солідарності» голосувала проти такого поділу не тільки на Хмельниччині, а й усюди.
Його підтримав Ігор Євтушок, кандидат до Хмельницької облради від місцевої команди: «Якщо місцеві «феодали» та провладні депутати бачать поділ області кожен по своєму, то це не державницький підхід, а це «дерибан» території. Думка людей має бути вирішальною в усіх питаннях, що їх стосуються».