Уже зараз можна наблизитися до європейських стандартів – громада Красилова це довела

Володимир Ар’єв: Красилів стає красивішим. Уже зараз можна наблизитися до європейських стандартів – громада Красилова це довела

Коли ми говоримо, що збудуємо Європу у своїй громаді, ми повинні розуміти, що для цього потрібно дати будівельний матеріал. А будівельний матеріал децентралізації – це можливість громади користуватися своїми грошима. Не ходити з простягнутою рукою і просити кошти на дороги, лікарні, стадіони, утеплення шкіл, а самостійно визначати, на що громада витратить гроші, які сама й заробила.

Про це під час чергової зустрічі з командою «Європейської Солідарності», що відбулася днями в Красилові, заявив народний депутат України Володимир Ар’єв, який очолив команду політсили на місцевих виборах у Хмельницькій області.

Володимир Ар’єв наголосив, що реформа децентралізації – один із важелів, який допоможе українським громадам зробити їхнє життя кращим та комфортнішим.

Розкритикував політик намагання влади, під приводом захисту здоров’я українців, реалізувати власні популістські цілі. Зокрема, зауважив, що коли сьогодні забирають податки в центральний бюджет під різними приводами, ми бачимо, що фактично немає ні грошей, ні реалізації тих заходів, під які вони забиралися.

«Сьогодні ми бачимо, як гроші, які забрали в нібито коронавірусний фонд, «закатують в асфальт». У результаті, громади – без грошей, коронавірус – неподоланий, бо будівництвом доріг хворобу не подолаєш, а президентська програма наразі обходиться платникам податків утричі дорожче, ніж раніше. Так «Велике будівництво» перетворюється на «велике крадівництво», – зазначив Володимир Ар’єв.

Спілкуючись із членами команди «Європейської Солідарності», політик окреслив нагальні завдання, які стоять перед активними красилівчанами напередодні місцевих виборів.

«Ми повинні дивитися в майбутнє й будувати нашу державу, пам’ятаючи про ті жертви, на які довелося піти Україні за останні шість років. Бо хто, як не ми? Це гасло наших десантників на фронті, і це має бути гасло нашого патріотичного та політичного спецназу, яким є «Європейська Солідарність».
Я щасливий бачити таку команду на чолі з Нілою Островською. Вона вже показала себе дуже ефективною головою громади, завдяки якій Красилів стає кращим і ближчим до Європи», – зазначив політик.