«Європейська Солідарність» представила свою команду на Хмельниччині

Партійна конференція, під час якої Політична партія «Європейська Солідарність» озвучила імена своїх кандидатів в органи місцевого самоврядування, відбулася у Хмельницькому 19 вересня.

Перед делегатами та гостями виступили голова політичної сили, п’ятий Президент України Петро Порошенко, народний депутат України, керівник територіальної організації ПП «Європейська Солідарність», Володимир Ар’єв та керівник Секретаріату ХТО ПП “ЄС” Валентин Соколюк.

Звертаючись до подолян, Володимир Ар’єв зазначив:
«Впевнений, що з такою командою на Хмельниччині ми переможемо. Тому що тут – досвід і новизна. Тут фаховість і професійність. І тут, найголовніше, є розум. У нас в команді – підприємці, аграрії, освітяни, медики, люди з бездоганною репутацією і ті, які своїми вчинками і справами довели своє право представляти хмельницьку громаду в інтересах саме громади, кожного хмельничанина. І ми будемо це робити разом».

Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко говорив про проблеми та виклики, які сьогодні стоять перед українцями взагалі та мешканцями Хмельниччини зокрема.

«Європейська Солідарність» – єдина проукраїнська демократична опозиційна парламентська сила в Україні, яка має зберегти, розбудувати і розвинути державу, забезпечити збереження руху до Європи, до членства в Європейському Союзі та НАТО», – зазначив під час виступу Петро Порошенко.

Валентин Соколюк наголосив: “Європейська Солідарність” завжди буде підтримувати місцеві громади і не дозволить знищити їхні права та повноваження, які вони отримали в результаті децентралізації.  Громада Хмельниччини змусить рахуватися зі своєю позицією. Бо європейські принципи – це чути людей”!

На конференції висунуто кандидатів у депутати та на посади сільських та міських голів від команди «Європейської Солідарності». Саме вони, на виборах 25 жовтня, боротимуться за право представляти інтереси громад в органах місцевого самоврядування всіх рівнів для побудови нової, європейської держави.