Народний депутат України Володимир Ар’єв провів робочі зустрічі з членами партії “Європейська Солідарність”

Разом з керівником Хмельницької територіальної організації “Європейська Солідарність” Валентином Соколюком, депутат відвідав районні організації в Ярмолинцях, Віньківцях, Новій Ушиці, Білогір’ї та Теофіполі. Обговорювали процес розбудови партійних осередків на місцях та проблематику функціонування у кожному районі.

На робочих зустрічах урочисто вручили партійні квитки членам “Європейської Солідарності”. Нові члени партії радіють та обіцяють не підвести керівництво.

Нова членкиня партії у Новій Ушиці розповіла, що вирішила вступити в “Європейську Солідарність” за покликом серця. “Для мене сьогодні довгоочікуваний день — справжнє свято! Я прийшла сюди тому, що вирішила підтримати Петра Порошенка. Я вірю, що лише він та його професійна команда зможе зробити Україну справді процвітаючою та успішною!“, – поділилася вона своїми враженнями.

Також, мали можливість відвідати відоме на всю Україну — село Зіньків у Віньковецькому районі. Депутата зустрічали зі славнозвісним зіньківським хлібом. Місцеві жителі старанно бережуть традиції випікання пшенично-житнього хліба, які передали їм їхні предки.

Представників “Європейської Солідарності” гостинно запросили відвідати етнографічний музей при місцевому навчально-виховному комплексі, який є гордістю району. Прикрасою музею є вишиті картини, скатертини, серветки, підзорники, українські рушники (обрядові, побутові, святкові), які вишили майстрині селища та району. Володимира Ар’єва вразила майстерність та щирість місцевих жителів.

Будуємо щасливе майбутнє та не забуваємо про наше минуле!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*