У Красилівській громаді відбулися Всеукраїнські зональні змагання «Шкіряний м’яч»

У Красилівській об’єднаній територіальній громаді, на стадіоні «Юність» за підтримки і сприяння Красилівської міської ради та Хмельницької обласної Федерації футболу відбулися Всеукраїнські зональні змагання з футболу серед юнаків 2007-2008 років народження (U-11) на призи клубу «Шкіряний м’яч», які проводяться під патронатом Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Федерації футболу України та Асоціації аматорського футболу України.

У турнірі взяли участь кращі команди Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей, а саме: ЗОШ №1 смт Козова, ЗОШ № 27 м. Чернівці, ЗОШ №1 м. Красилів.

На урочистому відкритті змагань з вітальним словом до юних футболістів, вболівальників, красилівчан та гостей нашої громади звернулися міський голова, голова Красилівської районної організації Партії «БПП «Солідарність»  Ніла Островська та заступник голови Хмельницької обласної Федерації футболу Микола Кузнєцов. Вони подякували присутнім за розвиток та популяризацію футболу, за збереження спортивних традицій, побажали чесної гри, міцного здоров’я, наполегливості та перемог.

Гарний настрій для гостей спортивного свята та учасників змагань створили вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради.

Відповідно до Регламенту проведення «Шкіряного м’яча» Всеукраїнський зональний етап проходив за коловою системою і складався з трьох турів. Перед стартом змагань на засіданні суддівської колегії з представниками команд було проведено жеребкування і складений календар.

1-й тур: м.Красилів – м. Чернівці – 5:0

2-й тур: м. Чернівці – смт. Козова – 2:1

3-й тур: смт. Козова – м Красилів 2:5

У підсумку перше місце виборола команда Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка і буде представляти нашу область на Всеукраїнських фінальних змаганнях. Друге місце посіли юні футболісти з м.Чернівці ЗОШ № 27, а третє – ЗОШ № 1 смт. Козова.

красилів_футбол2 красилів_футбол3 красилів_футбол4 красилів_футбол5 красилів_футбол6