ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ – ЩО ЦЕ?

Олександр Нагурний
Голова Полонської РДА
Член партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка

Всі розуміють, що для успіху Україні недостатньо змінити керівництво. Треба змінити систему. Відповідно до коаліційної угоди, в Україні розпочато процес децентралізації влади. За останній рік терміни “децентралізація”, “реформа місцевого самоврядування”, та “добровільне об’єднання територіальних громад” глибоко увійшли в суспільний обіг. І хоча далеко не всі до кінця розуміють, що стоїть за цими словосполученнями – але всі усвідомлюють, що реформа тією чи іншою мірою торкнеться кожного.
Чи розуміють українці що таке децентралізація влади?
“Революція Гідності засвідчила, ті хто думав, що українці не розумна нація жорстоко помилились. Українці все добре розуміють, інша справа, що владі треба донести інформацію про необхідність децентралізації та інших реформ до кожної людини. Відсутність комунікації між владою та громадськістю породжує різні чутки («не буде села», «не буде кому надати довідку») та подібні псевдо аргументи. Проте коли спілкуєшся з людьми доносиш правдиву інформацію то люди все прекрасно розуміють.” – зазначає Александр Нагурний. На сьогодні переважна більшість територіальних громад України, маючи право вирішувати питання місцевого значення, неспроможна їх виконувати через брак власних коштів, занепад або відсутність інфраструктури (необхідних будівель, споруд, доріг тощо), а також брак кадрів відповідної кваліфікації. Тому значна частина питань місцевого значення не вирішується належним чином – не утримуються приміщення шкіл і лікарень та інші будівлі комунальної власності, не забезпечується благоустрій території, нічне освітлення вулиць тощо.

Які якісні послуги населенню може надати такий орган місцевої влади ?
Питання риторичне. Тому розуміючи цю ситуацію Президент дав доручення і Урядом 1 квітня 2014 року була схвалена Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні ,затверджено План заходів з її реалізації . Відповідно до цього плану було внесено зміни до Бюджетного та Податкового кодексів України, якими здійснено перший етап бюджетної децентралізації. Так, зміни до Бюджетного кодексу фактично є основою для стимулювання громад до об’єднання та підвищення їхньої спроможності через механізм переходу бюджетів об’єднаних громад на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом. У разі об’єднання такі громади наділяються повноваженнями та ресурсами, як у міст обласного значення. Натомість територіальні громади, які не візьмуть участь у об’єднанні, залишаються осторонь цього процесу та позбавляються права на виконання делегованих державою повноважень органів місцевого самоврядування в селах, селищах, містах районного значення, що не об’єдналися.

Чи готова Україна до такої реформи?
Україна запізнилась з проведенням реформ зокрема реформування місцевого самоврядування , як мінімум на десять – двадцять років – стверджує Олександр Нагурний,- “Зрозуміло , що часу в нас вже немає, люди вимагають якісних змін, а вони можливі лише після здійснення певних кроків в першу чергу з децентралізації та формування бюджетів з низу до верху (гроші та послуги мають наблизитись до людини). Іншого шляху, ніж проведення швидких змін в системі місцевого самоврядування, не має. Україна, як держава, занадто довго була заручником політиків – популістів, в гіршому розумінні цього слова( доречи вони не куди не поділись). Проте Президент, парламент, Уряд , а головне український народ прагне змін, тому потрібно використати цей унікальний шанс та провести реформи. Потрібно робити рішучі кроки, а дорогу подолає лише той хто йде.”
Позитивний вплив створення теріторіальних громад.
Насамперед метою реформи місцевого самоврядування є, передусім, забезпечення його спроможності самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення. Йдеться про наділення територіальних громад більшими ресурсами. Перш за все мова йде про зарахування до їхніх бюджетів 60% податку на доходи громадян. З додаткових ресурсів у ході реформи місцеві ради отримують власний земельний податок, ставки якого на своїй території кожна рада встановлюватиме самостійно. При цьому до юрисдикції кожної ради передаються всі землі відповідної громади, в тому числі й за межами населених пунктів. Також запроваджується обов’язковий у країнах зі спроможним місцевим самоврядуванням місцевий податок на нерухоме майно. Рішення про його запровадження та про його ставки кожна місцева рада теж приймає самостійно. Громада отримує також 5% від продажу пального на АЗС, алкогольних та тютюнових виробів. Крім того, за бюджетами місцевого самоврядування залишаються такі джерела, як раніше закріплені місцеві податки і збори. Реформа місцевого самоврядування, враховуючи позитивний як європейський, так і власний історичний досвід, передбачає укрупнення (об’єднання )територіальних громад. При цьому за кошти платників податків утримуватиметься одна рада, один голова, один виконком, а не декілька – що збереже кошти для реальних справ. “Жителі села мають першими відчути зміни на краще, адже завдання децентралізації наблизити послуги які надає держава безпосередньо до людей на місцях, – переконаний Олександр Нагурний, – Селянин має отримувати не меншу якість медицини, освіти, інших державних послуг ніж житель міста, адже ці послуги буде надавати одна громада незалежно де проживає людина в місті чи в селі.”