Андрій Шинькович: ветерани – це доказ того, що патріотами не стають – ними народжуються

Напередодні 70-ї річниці з Дня Перемоги над фашизмом,  народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка»,  Андрій Шинькович особисто поспілкувався та привітав ветеранів Другої Світової війни 189 округу.  Наголосив на тому, що подвиг їхній забутим не буде, а підтримуючи курс Президента, Петра Олексійовича Порошенка, ми зуміємо повернути вже завойований мир в Україну.

“Ми не маємо права забувати той подвиг, який задля нашого теперішнього та майбутнього ризикувавши собою подарували нам ветерани.  Ми не маємо забувати тих,  хто поклав життя заради миру.  Ветерани – це доказ того,  що патріотами не стають,  ними народжуються. Після такої важкої Перемоги ми мусимо не гаслами,  а конкретними патріотичними справами підтримувати,  відроджувати та створювати свою країну», – наголошуває Андрій Шинькович.

На 189-му окрузі, сьогодні, війну бачать у снах 368 ветеранів.  Серед них  партизани і розвідники, артелеристи та десантники,  і ті хто був на передовій і ті хто воював в тилу.

Микола Микитович Кононенко з Ізяслава у свої 92 поділився спогодами про події Другої Світової війни. “Ті фашисти були повсюди,  і ми ж зуміли їх перемогти,  змогли прогнати ворога з наших земель.  Сьогодні душа болить ща те,  що наші нащадки, серед них і мій онук,  знову стоять перед лицем смерті», – зі сльозами на очах ділиться ветеран.

Мусимо пам’ятати кожного,  хто причетний до Великої Перемоги, маємо дізнаватися подробиці тих страшних подій аби розповісти їх наступним поколінням.  В ці дні,  ми повинні завітати до кожного,  аби вкотре нагадати вони не забуті, їх подвиг ми пам’ятатимемо отже ми перемагаємо.DSC_0573