На Хмельниччині осередки Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» очолюють патріотично налаштовані активісти

Хмельницька територіальна організація Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» нині працює над розбудовою партійних осередків на теренах області. Нещодавно були обрані голови місцевих організацій Партії у більшості районів області. Їх очолили ініціативні, активні, патріотично налаштовані люди, які працюють на процвітання України. Вони мають авторитет в своїх районах, який заслужили справами та життєвою позицією.

Головним завданням партійних осередків є допомога людям у вирішенні важливих для них питань. Адже це і буде підтвердженням тієї реальної довіри до Партії, яку люди висловили на парламентських виборах.

Сьогодні особливої уваги та допомоги потребують сім’ї загиблих в зоні АТО, поранені та переселенці зі сходу України та Криму. Напередодні  світлого свята Великодня члени Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» привітали з великим християнським святом малозабезпечені родини,  відвідали сім’ї загиблих бійців та переселенців.

«Ми намагалися подарувати їм позитивний настрій та поділитися вірою у мирне майбутнє. Вдячні кожному, хто у відповідь подарував нам свою усмішку», – розповідає член Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Сергій Яловчук із Білогір’я.

Також члени Партії з Дунаєвеччини  зібрали три тони продуктів до святкового столу. Їх вони завезли у зону проведення АТО для бійців-земляків, бо ж лише з Дунаєвецького району нині на Сході перебуває тридцять вояків.   1