Яковлева Юрія Володимировича обрали головою Деражнянської районної в Хмельницькій області організації Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА – СОЛІДАРНІСТЬ».

10 квітня 2015р. відбулися установчі збори Деражнянської районної в Хмельницькій області організації Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА – СОЛІДАРНІСТЬ». Членами Партії  одноголосно було обрано голову Деражнянської організації Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА – СОЛІДАРНІСТЬ», утворено контрольно-ревізійний орган Місцевої організації Партії та Рада Деражнянської районної організації.

Яковлєв Юрій Володимирович 1970 року народження, народився і виріс в м.Деражня Хмельницької області. Дві вищих освіти (Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут, факультет “Історія і правознавство” та Тернопільська академія народного господаства, кваліфікація “Економіст”). Працював учителем 2 роки, потім перейшов на державну службу.  Працював на різних посадах в райдержадміністрації і районній раді. В 2007 році з посади заступник голови Деражнянської райдержадміністрації перейшов на господарську роботу в новостворене сільськогосподарське підприємство з 100-процентною іноземною інвестицією (Республіка Австрія) ТОВ”ГЕРРОМ-Інвест Україна” на посаду заступника генерального директора. В 2011 році – заступник директора ТОВ “Санні-Фуд Україна”(м.Деражня), з 2013 року по даний час –  директор ТОВ”Номел” (Деражнянський крупзавод).
Тричі обирався депутатом Деражнянської районної ради, голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності територіальних громад району, екології, будівництва та житлово-комунального господарства. Член Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА – СОЛІДАРНІСТЬ».
Займає акивну життєву і суспільну позицію, користується авторитетом серед жителів району. Одружений, разом з дружиною виховують двох синів.

Вітаємо членів Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА – СОЛІДАРНІСТЬ» у Деражнянському районі. Бажаємо плідно працювати для розвитку  України та благополуччя українців. Поповнювати ряди Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА – СОЛІДАРНІСТЬ» гідними кандидатами.image1